KONST / Litografier / Färglitografi 13669198
nr 1366 9198
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, "trutflock", PT. Signerad. Motivet: 38x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2020
kl 20:44:20
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth